Bayat Evden Eve Nakliyat

Bayat Evden Eve Nakliyat olarak öncelikle taşınacak olan eşyalarınız için ekspertizlerimiz tarafından ücretsiz olarak fiyat tespiti yapılır. Buradaki asıl amacımız; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlemektir.

Müşteri ile Bayat Evden Eve Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü bir formeninin yetkilendirildiğini ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız tarafımızdan sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Bayat Evden Eve Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattap olacaktır.

Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir ve bu paketleme titizlikle yapılmaktadır.

Ağır eşyalarınız ve yüksek katlardaki yerleşim yerleriniz için Bayat Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

Bayat Evden Eve Nakliyat

Bayat Evden Eve Nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille ya da iletişim formumuzla bize ulaşır ulaşmaz expertislerimiz sizin istediğiniz saat ve zamanda eşyalarınızın durumunu değerlendirmek için sizleri ziyarete gelir.

Bayat Evden Eve Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Tüm bu çalışmaların sonunda ekspertizlerimiz sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size aynı zamanda sözleşme yerine geçen yazılı bir teklif sunar ve taşınma tarihini birlikte kararlaştırıp kayıt altına alır

Bayat Evden Eve Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.